Jesteś tutaj

Strona główna

Sprawdź jak zaoszczędzić na energii w turystyce

Nie da się ukryć, że opłaty za dostarczenie energii co roku wprawiają w zdumienie każdego z nas swoimi podwyższonymi cenami. Ku naszemu niezadowoleniu, przewidywania następujących lat ukazują, iż wspomniane opłaty mogą wręcz rosnąć z biegiem lat. Warto zatem przygotować się i zadbać o relatywnie tanie dostawy do Twojego domu lub obiektu energii jak chociażby gaz oraz prąd. Takie rozwiązanie pozwalające na znaczne zmniejszenie kosztów opłat świetnie zda egzamin tak na terenie własnego domu, jak również wszelkiego rodzaju moteli, hoteli czy agroturystyki.

Jeżeli rachunki, które jesteś zobowiązany regularnie regulować są Twoim zdaniem znacząco za wysokie, powinieneś początkowo dokonać rzeczywistej rachuby oraz porównania wartości wykorzystanej energii do opłacanej na koniec okresu rozliczeniowego sumy, wsparciem może być doradztwo energetyczne. Jeśli uznasz, że wykonany rozrachunek jest minusowy, warto pomyśleć nad zmianą dostawcy prądu. Musisz mieć na uwadze, że różnice w abonamentach oferowanych przez konkretnych dostawców niezwykle często różnią się do tego stopnia, że w końcowym rozrachunku właściciel będzie mógł zaoszczędzić nawet kilkaset złotych na miesiąc!

  • O zmianie dostawcy prądu przeczytasz tutaj
  • O zmianie dostawcy gazu więcej napisali tu

Otwierając hotel, motel, bądź agroturystykę opłaty związane z dostawą energii bez wątpienia są o wiele wyższe, niżeli koszty energii w domu prywatnym. Mając to na uwadze dyrektorzy owych obiektów powinni znaleźć dostawcę oferującego najtańszy prąd dla firm - zobacz oferty, dzięki czemu będą mieć oni możliwość wykorzystania odłożonych kwot na pozostałe kwestie mające związek z otwarciem owej działalności. Często ma miejsce bowiem, iż dostawcy energii potrafią zaoferować o wiele bardziej ciekawą cenę prądu dla firm, niżeli ma to miejsce w przypadku osób fizycznych. Musisz także pamiętać, że do dostaw energii wliczony jest także gaz dla firm, dzięki czemu oszczędności Twojej firmy mogą być jeszcze większe! Nie zwlekaj i już dziś zdecyduj się na zmiany dostawcy energii we własnym domu a także obiekcie!

Nazwa użytkownika