Jesteś tutaj

Strona główna

Jak zbudować dobre stoisko targowe?

Sporą frajdą dla zapaleńców motoryzacji są wszelkiego typu wydarzenia, na których mają możliwość natknąć się na innych miłośników tematu. Wśród zdarzeń w branży dostępne są zloty, prezentacje określonych modeli, spotkania klubów, wieczorne przejażdżki konkursowe. Intrygującym przykładem jest np. spotkanie aut amerykańskich, ale także targi motoryzacyjne.

Najbardziej znaczne wydarzenia branży moto odbywają się rokrocznie stolicy. To wyśmienita możliwość, by zaznajomić się z ofertą dealerów samochodowych z całego świata, włączając premiery obecnego roku. Znajdziemy tu bez liku różnorakich marek i niejedno stoisko reklamowe, ukazujące ich możliwości. Stoisko wystawowe na ogół umeblowane jest w takie elementy jak lady reklamowe, zrobione z plastiku, ozdobione logo konkretnych wystawców. Mogą być one także oświetlone. Nieodzownym elementem jest także stand reklamowy który poinformuje o tym, co na dedykowanym stoisku możemy odnaleźć. Atrakcyjnym sprzętem jest ściana mobilna, jaka przedstawia wszelkie atrakcje, jakie spotkają zwiedzających na targach. Każde stoisko wystawowe wyposażone jest na ogół w standy promocyjne, stosownym elementem są podobnie lady wystawiennicze, na których mamy możliwość ułożyć prospekty i gadżety reklamowe.

Takie wydarzenia na ogół trwają parę dni, tak by wyrobić się i zaznajomić się z ofertą wszystkich wystawców, których zwykle jest około setki. Nierzadko odwiedzający ochoczo robią sobie fotografie z nowoczesnymi modelami aut, i umieszczają jako relacje na swoich social mediach. To również dodatkowa reklama wydarzenia, ale zarówno jednostkowych wystawców. Dlatego ważne, by za każdym fascynującym samochodem, była rozstawiona ściana mobilna z logo wystawcy. Na tego typu eventach nierzadko też pojawiają się degustacje, nieodzownym punktem są także hostessy prezentujące rodzaje poszczególnych modeli. Oprócz propozycji producentów, zwykle na tego typu zdarzeniach są także imprezy dodatkowe. Są to m. in., przejażdżki, czy quizy, gdzie zasadniczą nagrodą często jest jakiś ciekawy model auta kilka dni. Te atrakcje są po to, by uaktywnić jak największą grupę zwiedzających. Autorzy eventu muszą o to zadbać, tak aby prezentujący byli spełnieni i pragnęli dzierżawić stoisko reklamowe ponowie za rok.

Nazwa użytkownika