Jesteś tutaj

Strona główna

O co należy zadbać, gdy sprzedajesz lub wynajmujesz mieszkanie?

Nietuzinkowym zawodem, jaki rozwinął się na naszym podwórku stosunkowo niedawno, jest fachowiec w dziedzinie home stagingu. Co to istotnie oznacza? Czym para się znawca w takim zawodzie i czym w praktyce rożni się od klasycznego projektowania mieszkań? Poniżej omawiamy do czego się przyczynia ten zawód i kiedy wskazane jest skorzystać z takich usług.

Lifting wnętrz to przygotowanie posiadłości do sprzedaży lub najmu, aranżując jej wystrój tak, by zwielokrotnić jego wartość. Służą temu dążenia do przystrajania wnętrza, jakie nie wiążą się z długim remontem, a wyłącznie będą służyć odświeżeniu lokalu, podkreśleniu jego mocnych stron, tak by osiągnąć większe odczucie na ewentualnych odbiorcach – i podwyższyć ich liczebność. Stosownym wzorem może być urządzanie coraz to w wyższym stopniu prestiżowych aparthoteli. W tej sferze zamysłem nie jest zbyt posiadłości, ale jej dzierżawa na krótki czas, ale zasada jest bliźniacza. Pomieszczenie ma wyglądać interesująco i wygodnie – tak, aby zapewniało kontrahentów.

Aparthotel, np. ten apart hotel Infinity, to atrakcyjne rozwiązanie dla osób podróżujących zarówno ze znajomymi, jak i służbowo. Czym odróżnia się od funkcji hotelu? Przede wszystkim tym, że wnętrza mają kształt lokalu mieszkalnego, zdołamy się w nim czuć swobodnie jak w domu. Przy rodzinnych podróżach – aparthotel może stanowić znakomite rozwiązanie. Jak wygląda klasyczne wnętrze aparthotelu? Po pierwsze powinno być wielofunkcyjne – chodzi o to, by trafić w gusta szerokiej gamy odbiorców. W taki sposób powiększamy zasięg swoich interesantów. W tym przypadku sprawdzą się standardowe patenty i łagodne odcienie. Istotny jest podobnie odcinek budżetowy. Celem jest lekki lifting aparthotelu, czyli postępowanie, jakie nie narazi nas na wysokie koszta.

Należy jednocześnie zadbać o przestrzeń we wnętrzu aparthotelu – i umeblować je lekko, kliknij. Kojarzy się to z wypoczynkiem i komfortem, a z pewnością jest to niezbędne na wymarzonych wczasach, jak i przyczyni się do pracy w sprzyjających warunkach. Na koniec - chociaż wydaje się to oczywiste, bardzo istotną kwestią jest utrzymanie absolutnej schludności. Tak urządzony aparthotel – będzie na pewno rekomendowany rodzinie naszych klientów!

Nazwa użytkownika