Jesteś tutaj

Strona główna

Pralka idealna

Oczywiste jest, że w każdym mieszkaniu musi się znaleźć pralka. Nie ulega to wątpliwość, każdy przecież musi mieć jak wyprać sobie ciuchy. Jest to jedne z ważniejszych sprzętów, w które koniecznie musimy się zaopatrzyć gdy meblujemy mieszkanie.

 

Ważna jest też kwestia jaką pralkę wybierzemy. Najłatwiejszy podział to ten na otwieraną od góry i od przodu i ta druga, mimo że po pranie trzeba się schylać, zdecydowanie wygrywa ranking na najlepsza pralkę. Przy pralce otwieranej od góry oczywiście wielkim plusem jest jej wygląd, zdecydowanie ładniej prezentuje się w łazience.

 

Natomiast jeżeli mamy pralkę otwieraną od przodu to możemy bez problemu traktować ją również jak półkę, możemy ją nawet zakryć kocem, czy ładnym ręcznikiem i trzymać tam na przykład płyny do płukania, czy też nasze kosmetyki, które możemy przechowywać władnych wiklinowych koszyczkach. Dzięki temu zyskamy dodatkowe miejsce w naszej łazience. Oczywiście na pralce otwieranej od góry też możemy coś trzymać, ale za każdym razem kiedy będziemy robić pranie, będziemy musieli wszystko zdejmować.

Nazwa użytkownika